ליגת פריק תל אביב - ימי רביעי 17:00 - 20:30

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
daking1234
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי daking1234 »

היום הגיעו 12 שחקנים, מתוכם 2 חדשים
שיחקנו טייפ 2, קומנדר, קז׳ואל, ענק דו-ראשי
היה נחמד

בקשות,מענות?
william25
MTGil Apprentice

שליחה על ידי william25 »

בסך הכל היה נחמד אלולא אלון לא היה מגיע
כבר פעם שהבן אדם גורם לי לעשות עסקה גרועה. (ונעשית כל פעם מתוך שכנוע)
נראה לי שיותר אני לא אבוא יחד עם חבריי. כי גם אותם הוא הצליח למכור לו דברים בהפסד.
אני אוותר על המפגשים הבאים ואעדיף לבוא לליגה בלעדיו.
Pantof
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Pantof »

אני מסכים עם ויליאם. אף אחד לא אוהב שמישהו אחר מנסה (בעקביות) להרוויח על חשבונו.
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

טוב הכפפות הוסרו וכל הקלפים על השולחן, אני מקווה שייצא לרובכם לקרוא את זה:
קודם ארצה לציין לחיוב אליק והעובדים שלו, שתמיד דאגו לקהילה ולשחקנים ובזכותם חזרתי למשחק חרף החוויות של עשיקה שעברתי לפני שנים .
בכל מקרה חזרתי לשחק קצת אחרי שאיניסטרד יצא ושמתי לעצמי למטרה שלא יקרה לאחרים מה שקרה לי.
אלון, בגללך הליגה נפגעת בצורה משמעותית והמון שחקנים עזבו. כן, אתה מבין במשחק אבל קודם תהיה בן אדם ובמקום לגנוב ילדים קטנים ולהשביז אותם תלמד ותתמוך ואפילו תתרום קצת קלפים לילדים כמו שאני ודניאל עושים.
תאמין לי אלון ש90 אחוז מהאנשים שבאים לפריק מאוד ישמחו לדעת שאתה לא מגיע ואף יש כאלה שלא מגיעים רק בגללך.
זה מתסכל אותי ושחקנים אחרים לראות את מה שאתה עושה לשחקנים החדשים בקהילה וכיצד אתה מנצל את תמימותם וחוסר הידע שלהם לטובתך האישית. אני חושב שזה בושה לבנאדם בן 30 להתנהג ככה. איך אתה מסוגל לחיות עם עצמך?

לצערי לי ולשחקנים רבים אחרים אין מה לעשות בנושא. רק לבעל המקום אולי יש סמכות וגם זה בספק

רק אשמח להפנות את התופעה הזאת לקהילה ולשמוע האם היו עוד קורבנות בליגות אחרות (אני מכיר מקרים שקרו ברחובות, בליגה שאסרו לשחקנים מנוסים להחליף בה)
חן אובסטלר, מנהל מג'יק במרכז נקסוס
ימי ג' 18:00-23:00 , ימי ה' 19:00-21:30 , שבת 09:30-15:00
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Skie »

william25 כתב:בסך הכל היה נחמד אלולא אלון לא היה מגיע
כבר פעם שהבן אדם גורם לי לעשות עסקה גרועה. (ונעשית כל פעם מתוך שכנוע)
נראה לי שיותר אני לא אבוא יחד עם חבריי. כי גם אותם הוא הצליח למכור לו דברים בהפסד.
אני אוותר על המפגשים הבאים ואעדיף לבוא לליגה בלעדיו.
Pantof כתב:אני מסכים עם ויליאם. אף אחד לא אוהב שמישהו אחר מנסה (בעקביות) להרוויח על חשבונו.
תשמעו, אפשר לבוא עם הרבה ביקורת, טובה או רעה, לגבי פריק והליגה אבל אתם קולטים מה כתבתם? זה די התבחיינות.
אף אחד לא מכריח אותכם להחליף קלפים עם אף אחד. ועוד אתם אומרים שזה בעקביות? הקיצר אתם בעקביות פראירים שחוזרים על אותה טעות ולא לומדים. עם כל הצער שבדבר אני נאלץ להגיד שזו בעיה שלכם, וממש לא נקודה שאתם יכולים לבוא בטענות נגד הליגה.

דניאל עושה הרבה בשביל הליגה, מזהיר לגבי החלפות לא הוגנות והוא (ואחרים) תמיד פתוחים להתייעצויות.
מחליף בוסטרים חדשים תמורת ישנים.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

מקום שמור לתגובה במידה והדרעאק שמעלי לא יסגר באופן סימפטי...

חן אני מציע צנזורה סימטרית. תמחק את שלך אני אמחק את שלי, אף אחד משני הפוסטים האלו לא מוסיף כבוד לאף אחד ורק מתדלק את הרצון של כולם לעשות שטויות. ביקשתי ממודים להתערב ולצנזר את כול הנושא מכיוון שזה לא מקומו. כאן דנים בנושאים עניינים ולא במלחמה האישית שלך מולי כי שלי יותר גדול ואתה לא מרוצה מזה.
רוצה מכות? בוא לפרטי.
פריק פנטזיה
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי פריק פנטזיה »

אנחנו בפריק לא אוהבים בלשון המעטה מסחר בכסף שנעשה בין שחקנים. מדי פעם יש צד שמרגיש לא נח/מרומה או כל בעיה אחרת.
הכלל אצלנו פשוט: אם מסיבה זאת או אחרת אחד הצדדים מתחרט ביום ההחלפה - העסקה בטלה ומבוטלת!
פריק - פנטזיה של חנות
וייצמן 14, מרכז וייצמן (קומה 1-) טל: 03-6961826
www.freak.co.il
Pantof
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Pantof »

נועם, הטענות שלי הן לא כלפי הליגה ולא כלפי פריק ובטח שלא כלפי דניאל. גם אין לי שום דבר נגד אלון באופן אישי והמריבות מדריכים אקס מדריכים האלה לא ממש מעניינות אותי.
הבעיה היא האווירה העכורה שנוצרת במקום בכל פעם שמישהו (בעיקר מהילדודס) מגלה שהוא יצא מופסד קשות בהחלפה כזו או אחרת.
וגם אם ההחלפה הלא טובה נמנעת בגלל התערבות של מישהו אחר, הנקודה שלי היא שיש אנשים שמנסים להרוויח על חשבון אחרים - והכוונה היא, כמו בכל מקרה של שיטת מצליח, שזה לא נעים גם כשזה לא מצליח.
אולי בהחלפות או בסחר הפרטי של כל אחד מאיתנו מותר לנו (לנסות) לעשות מה שאנחנו רוצים ולהתמודד עם ההשלכות של זה. איטס א פרי קאנטרי. אבל זה פשוט משהו שאין לו מקום בעיני במפגשי ליגה. ואם יש לזה מקום, אז הליגה בבעיה.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

אתה יודע מתי אפשר לקרוא לזה מצליח? כשאתה מציע מחיר ומישהו מסכים. כשמישהו אומר לי "אני רוצה X ש"ח עבור משהו" ואני אומר לו הנה הכסף שאתה מבקש אני אשמח לקחת את הפריט קשה לקרוא לזה מצליח.

סך הכול מדובר בבחור צעיר אבל לא ילד בשום צורה. הוא מכר משהו במחיר נמוך ממחיר השוק ולמזלי הטוב אני הייתי זה שקנה ולא אדם אחר.
מה לעשות שבאמצא הלילה הוא גילה שלא שווה לו אז הוא בחר להפוך אותי ל-ש.ג. לטעויות שלו ולנסות לתפור את החור באלבום בשקרים ש"הוא מכר את הקלף למישהו אחר".
Pantof
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Pantof »

למזלך? אולי יותר כמו שכנעת אותו לרדת, בסגנון אגרסיבי למדי, ולמזלך זה עבד עליו ועל כל מי שלא עמיד לסגנון הזה. הטקטיקות שלך הן מיקוח חזיתי והפעלת לחץ מתון. זה textbook שיטת מצליח. חשוב לי לציין שזה לא הופך את זה ללא לגיטימי בהכרח - ככה זה במכירות בכל תחום אחר.
אבל אנחנו לא במצב קלאסי של מכירות, ולמרות שכללי השוק בהחלט חלים על מג'יק, לי ולאחרים נראה שאדיבות צריכה לבוא לפני קניינות אגרסיבית ורווח אישי.
פריק פנטזיה
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

אווירה עכורה נוצרת בכל מקום ובכל פעם שמישהו (בעיקר מהילדודס) מגלה שהוא יצא מופסד קשות בהחלפה כזו או אחרת. בפריק, בפגסוס ובעולם כולו.
ופעם נוספת אנו מבהירים:

אם מסיבה זאת או אחרת אחד הצדדים מתחרט ביום ההחלפה - העסקה בטלה ומבוטלת!
פריק - פנטזיה של חנות
www.freak.co.il
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

nope

הנל ביקש חמישים שקלים בהצבעה על הקלסר וזה מה שקיבל. די אם החארטה. שאלתי מחיר של קלף והוא קיבל את המחיר שנקב ביקשתי חמישה שקלים הנחה עבר עוד שני קלפים שקניתי ממנו בהמשך אבל לא יותר מזה. לא החלפנו מילה מעבר.

אדיבות יש בשפע. עוש ארבע אנשים שהחליפו איתי באותו יום לא באים כאן בתלונות על כול פיפס וציוץ. ובחור שעזרתי לו לבנות את הדק ולהסביר לו עקרונות משחק כדי שיהיה שחקן יותר טוב בהמשך בטח לא מתלונן כאן.

מה לעשות תלונות תמיד שומעים יותר חזק מ"לא תלונות" אנשים מרוצים לא מתלוננים ורק לעיתים נדירות מציגים עמדה חיובית. תבדוק כמה אנשים שאתה מכיר דיברו על הסופר שלהם בצורה חיובית לעומת כמה התלוננו. תגלה שאתה שומע רק תלונות למרות שמדובר בשבריר מהאוכלוסיה של המקום.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אני חייב להתערב פה למרות שאני לא מגיע הרבה לליגה אבל בסך הכל הקהילה קטנה ואנחנו נפגשים כולנו בהמון מקומות חוץ מבפריק.
לא מקובל עליי העליהום הזה שאתם עושים על אלון, אם מה שאלון אומר נכון, והבנאדם ביקש 50 שקלים בשביל העסקה, קיבל אותם במקום, וכולם קיבלו את חלקם מהעסקה אז אני לא מבין מה הבעיה?
הבנאדם נקב מחיר, קיבל את מבוקשו - אני לא רואה פה שום דבר פסול. אני בתור אותו בנאדם שחושב שיצא בהפסד, מברר לפני שאני מבצע החלפה או עסקה מה שווי הקלף, זה משהו שכל אחד צריך לדעת בכל תחום בחיים שיש בו מסחר, וכן, אין מה לעשות, לא סתם מג'יק נקרא Trading Card Game, מן הסתם יהיה בו מסחר והאחריות היא עלינו, האספנים/שחקנים/מחליפים.
אותו אדם שראה שבדיעבד ביצע עסקה לא טובה יכול לפנות לאותו אדם שביצע מולו את העסקה ולבקש ממנו בנימוס לבטל את העסקה - אותו אדם לא חייב להסכים. ככה זה עובד בדרך כלל.

וחוץ מזה חן, אני מתנצל, אבל לך הייתי מציע לשמור על שקט בכל הנוגע להחלפות מול ילדים שלא מבינים, יותר מזה אני לא אוסיף, אל תדחוף אותי להגיד דברים שלא יהיו נעימים לאנשים לשמוע.
SHOW TIME !
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Skie »

Pantof כתב:נועם, הטענות שלי הן לא כלפי הליגה ולא כלפי פריק ובטח שלא כלפי דניאל. גם אין לי שום דבר נגד אלון באופן אישי והמריבות מדריכים אקס מדריכים האלה לא ממש מעניינות אותי.
הבעיה היא האווירה העכורה שנוצרת במקום בכל פעם שמישהו (בעיקר מהילדודס) מגלה שהוא יצא מופסד קשות בהחלפה כזו או אחרת.
וגם אם ההחלפה הלא טובה נמנעת בגלל התערבות של מישהו אחר, הנקודה שלי היא שיש אנשים שמנסים להרוויח על חשבון אחרים - והכוונה היא, כמו בכל מקרה של שיטת מצליח, שזה לא נעים גם כשזה לא מצליח.
אולי בהחלפות או בסחר הפרטי של כל אחד מאיתנו מותר לנו (לנסות) לעשות מה שאנחנו רוצים ולהתמודד עם ההשלכות של זה. איטס א פרי קאנטרי. אבל זה פשוט משהו שאין לו מקום בעיני במפגשי ליגה. ואם יש לזה מקום, אז הליגה בבעיה.
זה ניסוח הרבה יותר טוב ואני מקבל כל מילה.
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

יש ביום רביעי גיים דיי נכון ? אני אבוא
פריק פנטזיה
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

הכנתם כבר את החבילות?

תכינו ת'חבילות ליום רביעי....

GAMEDAY !
פריק - פנטזיה של חנות
www.freak.co.il
פריק פנטזיה
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

מיקום ותאריר :
פריק ויצמן 14

מתי: מחר יום רביעי 20/02/2013
הרשמה תתחיל ב16:00 ותסתיים ב17:00

הטורניר צפוי להסתיים ב21:00-20:30 אז נא להיערך בהתאם

מה זה Game Day ?
מדובר בטורניר Constructed Standard - מגיעים עם דקים בנויום מהבית.

מינימום 60 קלפים בחבילה וסיידבורד של 15 או 0 קלפים (סיידבורד איננו חובה).

משחקים מספר סיבובים מול יריבים שונים (4+ סיבובים כתלות בכמות השחקנים).

כמה זה עולה?
40 ש"ח (2 בוסטרים לקופת פרסים).
פריק - פנטזיה של חנות
www.freak.co.il
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

אני בפנים
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Skie »

תוצאות?
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

מתנצל על העיקוב, דניאל הודיע לנו שהוא פורש מניהול הליגה ברגע האחרון האפשרי ובלי מחליף אז נודבתי לארגן את הטורניר אתמול.
אני אדאג לסטנדינגס רשמי בקרוב.

בתמצות, הגיעו 12 שחקנים ששיחקו ב- GD. חולקו פרסים לשלושת המקומות הראשונים שהם על פי הסדר: סתיו ברנר (שזכה גם ב playmat שהוא די מגניב), צוק נץ ואביחי אוריו.
שמונה השחקנים המובילים בדירוג זכו קלפי full art של הטורניר.

מעבר לזה הכול התנהל חלק וצוות החנות עזר מאוד פרט לתקלה אחת בסוף הסיבוב הראשון אחרי ששני ילדים שנרשמו לטורניר גילו שהם פשוט לא יכולים להישאר. בחרנו להפריש להם את שני הבוסטרים לכול אחד מקופת הפרסים ולשלוח אותם לדרכם. הם נורא התבאסו כשהם הבינו שהם צריכים להיות שם עד שמונה ומשהו בערב כדי לגמור את הטורניר.
נעול